Apie mus

Apie mus

UAB "Termona" įkurta 1996 metais, Šiauliuose. Pagrindinė būstinė yra Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose yra bendrovės padaliniai.

Specializacija - pastatų renovacija, pradžioje susieta su šilumos išsaugojimu būste. Tai pastatų sienų šiltinimas ir langų sandarinimas bei restauracija. Vėliau pradėta montuoti būsto mikroklimato gerinimo sistemas.

2003 metais LR Aplinkos munisterija, uždarajai akcinei bendrovei "Termona" suteikė teisę atlikti specialiuosius statybos darbus.

Pagrindinės bendrovės veiklos sritys:

  • pastatų sienų šiltinimas;
  • pastatų vėdinimo sistemos;
  • kondicionieriai;
  • centriniai dulkių siurbliai
  • termoviziniai tyrimai

Šiuo metu prioritetas teikiamas pastatų sienų šiltinimui, užpildant tuščią oro tarpą sienose termoputa Mipora". Tai aukščiausios kokybės termoputa, gaminama pagal danišką technologiją Thermo-Lun" naudojant iš Danijos tiekiamas dervas ir cheminius komponentus.

Sienų su oro tarpu šiltinimas, tai tuščių tarpsienių užpildymas termoizoliacine porėta medžiaga, tikslu sumažinti pastato šilumos nuostolius. Užpildžius šiltinimo medžiaga, padidinama sienos šiluminė varža, sustabdomas oro judėjimas tarpsieniuos ir išvengiama konvekcijos, dėl ko žymiai sumažinami patalpų šildymo kaštai.

Sienų su oro tarpu šiltinimas termoizoliacinėmis putomis Europoje pradėtas naudoti 19a viduryje, o plačiai paplito nuo 1970m, prasidėjus energetinei krizei.

Danijos kompanija Thermo-Lun" įsikūrė ir pradėjo šiltinimo veiklą 1960m. Ilgų darbo metų rezultatas-unikali šiltinimo technologija ir įranga, pavadinta Thermo-Lun" vardu. Šios technologijos patikimumą ir šiltinimo kokybę patvirtina ilgametė kompanijos veikla ir tūkstančiai apšiltintų namų.

UAB  „Termona" yra oficialus Danijos firmos Thermo-Lun" atstovas.

 

Atliekamų darbų kokybė - pagrindinis bendrovės principas. Todėl bendrovėje dirba kvalifikuoti darbininkai, o visuose padaliniuose, vykdomus darbus prižiūri ir kontroliuoja atestuoti aukštos kvalifikacijos darbų vadovai.

UAB Termona Į viršų