Centriniai dulkių siurbliai

 Kas nesvajoja apie jaukius ir švara tviskančius namus? Tačiau sutikite,idealiai švarūs ir tvarkingi namai gali būti tik tuomet, jei juose nuolat sukasi namų šeimininkė arba vienas iš šeimos narių. Eiliniai žmogeliai, kurie dirba visą dieną ir vakarais grįžta vos kojas vilkdami, namų tvarkymo apeigas palieka savaitgaliui. Ką daryti, kad savaitgalį galėtume daugiau ilsėtis, o namų tvarkymas atimtų kuo mažiau energijos ir laiko? Nemažai žmonių atsakytų iš karto: reikalingas geras dulkių siurblys.

Valyti paprasta ir patogu

 Norime Jus supažindinti su nauju įrenginiu - dulkių siurbimo sistema "Husky". Gamintojai teigia, kad šis siurblys pakeis įsisenėjusius namų tvarkymo principus. Visų pirma todėl, kad siurbiant nebereikia paskui save tampyti dulkių siurblio: nešiojama tik lengva, elastinga žarna. Ilga ir lengva "Husky" žarna pasiekia net tolimiausius kampelius. Užmovus šepetį su šeriais galima siurbti dulkes nuo baldų ar prietaisų. "Husky" įrenginyje oras juda ciklono būdu, todėl siurblys lengvai išsiurbia net pačias mažiausias dalelytes iš kiliminių ir lygių dangų ar lovos čiužinių.

Kiekviename kambaryje, per namo ar buto sienas turi būti išvedžioti ortakiai ir įrengti prijungimo lizdai. Kadangi pats siurbimo agregatas patalpinamas rūsyje, garaže, sieninėje spintoje ir kt., nesigirdi jokio dulkių siurblio keliamo triukšmo. Be to, nė menkiausia dulkelė nepatenka atgal į patalpą, mat siurblys visą susiurbtą orą išleidžia į lauką: taip gyvenamosiose patalpose nelieka žiedadulkių, nei erkučių, nei dulkių. Tai ypač aktualu alergiškiems žmonėms.

 

 

 

 

 

 

 

 

Į viršų