Oras-vanduo šilumos siurbliaiORAS/VANDUO ŠILUMOS SIURBLYS NAUJIEMS IR RENOVUOJAMIEMS NAMAMS

Kodėl verta rinktis oras/vanduo šilumos siurblį?

- Šilumos siurblį oras/vanduo paprasta integruoti į jau esamą įprastinę šildymo bei karšto vandens ruošimo sistemą;

- Šilumos siurblį oras/vanduo lengva pajungti prie radiatorinės ar grindinės šildymo sistemos;

- Šilumos siurblį oras/vanduo galima naudoti efektyviam karšto vandens ruošimui;

- Šilumos siurblys oras/vanduo yra itin aukšto energetinio efektyvumo, todėl ženkliai sumažėja išlaidos šildymui;

- Šilumos siurblys oras/vanduo – ekologiška šildymo sistema tiesiogiai neišskirianti CO2 į aplinką;

- Įrenginio serviso kambaryje nebus dulkių, triukšmo ir pelenų;

- Nereikia kamino;

- Šilumos siurbliui oras/vanduo nereikia kuro saugyklos;

- Maži eksploatacijos kaštai.

Mitsubishi Heavy Industries oras-vanduo šilumos siurblys

Mitsubishi Heavy Industries aukštųjų technologijų įdiegimas į daugelį kompanijos kuriamų produktų, padėjo surasti kompleksinius sprendimus kaip sumažinti anglies dioksido išskyrimą į aplinką.

Šilumos siurblys oras vanduo - vienas pažangiausių kompanijos produktų, kuris naudoja neprilygstamą Mitsubishi technologiją. Ši technologija sumažina iki minimumo energijos sąnaudas ir užtikrina kokybę bei saugumą.

Mūsų indėlis į anglies dioksido išskyrimo mažinimą, apima visą produkto darbo ciklą, nuo efektyvios gamybos, veiksmingo energijos naudojimo, efektyvus neišsenkančios energijos utilizavimas ir perdirbimas. Tai yra mūsų pasiekimai unikalių technologinių pasiekimų dėka.

Mitsubishi Heavy Industries teikia visapusius pasiūlymus kaip sumažinti aplinkos taršą socialinėje infrastruktūroje/ socialiniame gyvenime/ kasdienine gyvenime/ vartojime.

Mūsų šilumos siurblys oras vanduo yra visiškai moderni šildymo, vėdinimo ir karšto vandens gamybos sistema, kuri leidžia efektyviai taupyti energiją ir sumažina anglies dioksido emisiją. Mūsų produktas yra saugus ir ekonomiškas su integruotu vandens šildytuvu, elektriniu vandens šildytuvu, cirkuliuojančiu siurbliu ir klimato kontrolės sistema patalpoje.

Mūsų šilumos siurblys oras-vanduo - tokia sistema, kuri gali pasiūlyti šildymą, vandens pašildymą bei aušinimą. Šilumos siurblio veikimo principą galima apibrėžti/pavaizduoti/pateikti/ iliustruoti taip:

1. Lauko vienetas susigrąžina šilumos energiją per lauko orą (šilumos šaltinis) ir kompresorius suspaudžia orą, taip padidindamas jo temperatūrą.

2. karšta aušinimo medžiaga (dujų pavidalu) yra nukreipiama į vidinį bloką.

3. aušinimo medžiaga perduodama šilumą vandeniui, kuris pasiskirsto patalpos klimato sistemoje.

4. aušinimo medžiaga (dabar skysčio pavidale) nukreipiama/grįžta atgal į išorinį bloką ir procesas kartojasi iš naujo.

Pakeitus visą aušinimo/vėdinimo ciklą, aušinimo medžiaga, remiantis šilumos siurblio teorija, šioje sistemoje susigrąžina šilumos energiją iš vandens ir atiduoda ją lauko orui. Vidinis blokas automatiškai, remdamasis vidinio jutiklio temperatūros parodymais, nustato kada lauko blokui išleisti ar neišleisti šilumą iš sistemos. Papildomam šilumos poreikiui patenkinti, vidinis blokas gali naudoti papildomą šilumą iš elektrinio vandens šildytuvo ar bet kokio papildomai prijungto šilumos šaltinio.

 

Į viršų