Oro tarpo siltinimas

Sienų su oro tarpais šiltinimas naudojant Danijos firmos Thermo-Lun technologiją

Dėl sienoje palikto tuščio oro tarpo ventiliacijos ir blogos sienų šiluminės varžos netenkama apie 50 proc. visos namo šilumos. Papildomai apšiltinus sienas, bendrus namo šilumos nuostolius galima sumažinti iki 30 proc.

Apšiltinimas iš išorės efektyvus tik tada, kai sienose nėra tuščio oro tarpo, nes sušilęs oras kyla oro tarpu į viršų ir per įvairius smulkius nesandarumus pastogėje išsineša šilumą. Per išorinę sienos dalį namas netenka tik nedidelės šilumos dalies. Todėl esant tuščiam oro tarpui šiltinti sienas iš išorės - neefektyvu. Tuo labiau, kad išorės apšiltinimo būdas apie 4 kartus brangesnis nei mūsų siūlomas.

Efektyvus namų šiltinimo būdas - sienoje esančio oro tarpo užpildymas porėta termoizoliacine medžiaga, aminoplastu, Lietuvoje vadinama patentuotu pavadinimu Mipora". Pasiekiamas dvigubas efektas: sustabdoma ventiliacija tarp sienų ir padidėja sienos šiluminė varža.

Aminoplasto puta - puiki priemonė šiltinti senus pastatus, kurių sienose paliktas 2 cm ir didesnis oro tarpas arba kurių šiluminė izoliacija yra sukritusi ar sudūlėjusi. Mipora" taip pat tinka ir medinių apmūrytų namų sienoms šiltinti, nes leidžia medžiui „kvėpuoti". Šiltinant pastatą nepažeidžiama sienos konstrukcija ir apdaila, nes Mipora" įpurškiama per 16 - 18 mm skyles, išgręžtas mūro siūlėse. Namo šiltinimas termoputa, naudojant „Thermo-Lun“ technologiją, atitinka visus reikalavimus, būtinus naujiems ar renovuojamiems namams.

Mipora" yra skvarbi, įpučiant ją dviejų atmosferų slėgiu į oro tarpą - užpildomos visos tuštumos. Mipora" stingdama nesiplečia, neardo sienos.

Danijoje, atlikus dviejų namų šiltintų šia tehnologija ir medžiagomis tyrimus, Norvegijos instituto specialistai davė išvadą, kad po 35 metų ši termoputa nepakito savo fizinėmis ir šiluminėmis savybėmis. Tuo pagrindu Lietuvoje šiltinamiems šia termoputa objektams išduodamas atitinkamas garantinis sertifikatas. Garantinis sertifikatas.

Atliekame darbų priežiūrą ir techninę įrengimų kontrolę.

Informuojame ir konsultuojame vartotojus apie šios technologijos taikymą ir ypatumus.

 

Susisiekite su mumis siltinimas@termona.lt  

Į viršų